QA Engineer

QUMARON SERVICES LIMITED,Opublikowany 1 miesiąc temu

Middle

Pełne zatrudnienie

€800 - €1.500 / Miesiąc

Praca zdalna

QUMARON - розробник і видавець казуальних ігор на мобільних і десктопних платформах. Компанія займається розробкою Premium і F2P ігор в жанрах ферми, сіті-білдери, симулятори, тайм-менеджери. У нашому портфоліо понад 50 проектів, які видані в STEAM, Apple Store, Google Play, Amazon, Windows Store та багатьох інших популярних магазинах додатків.

Nad czym pracować?
  • Gatunek: Gry strategiczne, Gry codzienni, Gry hyper codzienni
  • Platformy : PC, Mobile
Wielkość i struktura zespołu?

50

Na jakie zadania (obowiązki)?
  • Ручне тестування ігор на мобільних платформах та ПК Знаходити та точно описувати, відтворювати та оцінювати помилки, виявлені в іграх (невідповідності в ігровому процесі, недоліки графіки та помилки в текстах)

  • Створення звітів про помилки в системі відстеження помилок

  • Перевірка та підтвердження виправлення помилок

Jakiego specjalisty szukamy?
  • Пристрасть до ігор (знання ігрових стилів та ігрового досвіду)

  • Просунуті комп'ютерні навички

  • Добрі комунікативні навички

  • Увага до деталей та аналітичні здібності

  • Здатність працювати під тиском і вкластися в терміни

Co jest dla nas ważne w człowieku?
  • Знання Unity

  • Досвід роботи з Jira

Dlaczego u nas przyjemno pracować ?
  • Цікаві проекти у GameDev сфері

  • Згуртовану команду, заточену на результат

  • Фінансовий ріст

  • Зручний робочий графік

  • Оплачувані відпустки та лікарняні

Proces selekcji

Співбесіда

QUMARON SERVICES LIMITED

Rodzaj firmy: developer, publisher

Pracownicy: 51-200

Platformy : PC, Mobile, iOS, Android

Gatunek: Gry przygodowe, Gry strategiczne, Gry codzienni, Gry hyper codzienni

Wszystkie oferty pracy QUMARON SERVICES LIMITED
Join our Discord!
Find out about new Manual QA Engineer jobs on Discord
join
@ingamejob_qa
dowiedz się o nowych ofertach pracy Manual QA Engineer w Telegram
Subskrybuj